Kosmetika Iveta Seidlová

Pod Poštou 6
Solnice
51702
732 453 437
seidlovaiveta@seznam.cz

Permanentní prodlužování řas

I vy můžete mít krásné, dlouhé a husté řasy. Permanentní prodlužování řas je revoluční technikou, která zajistí atraktivní vzhled vašich očí. Umělé řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy a proto působí naprosto přirozeně. Přirozené řasy se obměňují každých 30-90dní. Při správné péči vydrží i prodloužené řasy stejně dlouho.

                                                                                                                              

 

Permanentní řasy Diamond Lashes

Vyhoďte řasenky a buďte neustále krásná bez práce. Naprosté pohodlí po ránu, v zaměstnání, při sportu a do konce i po večírku. Vždy budete upravena.

O metodě

Řasy jsou voděodolné a ultralehké, na očích je ani neucítíte.Jde o profesionální aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas na vlastní řasy klientky metodou "řasa na řasu" od přirozeného vzhledu až po velmi výrazný a dramatický.

Během aplikace klientka relaxuje na kosmetickém lehátku. Oční okolí a spodní řasy jsou po dobu aplikace chráněny kolagenovou hydratační maskou. Aplikace trvá přibližně 2-3 hodiny. Doplnění, které je nutné každé 3-4 týdny zabere 1-1,5hodiny. Doplňování je nutné z důvodu přirozené obnovy vašich vlastních řas.

Klientce při aplikaci nových řas poskutnu kompletní informace k péči o řasy v tištěné podobě, kartáček na úpravu řas a speciální odličovací tyčinku.

 

Řasy jsou vyráběny ze syntetického materiálu, v různých délkách, tloušťkách i tvarech.

Doporučená doba doplňování je každých 2-4 týdnů.

Po aplikaci řas je zakázáno 24-48hodin styk řas s vodou, taktéž návštěva bazénů, páry či sauny.  

Na řasy nesmí v žádném případě přijít olej, ať v podobě krémů nebo dvousložkového odličovače a  voděodolná řasenka.