Kosmetika Iveta Seidlová

Pod Poštou 6
Solnice
51702
732 453 437
seidlovaiveta@seznam.cz

O nás

Nabízím ve svém salonu celkové ošetření pleti na profesionální úrovni. Ošetření dle typu pleti a její potřeby. Různé typy masek, od klasických přes pudrové až k luxusním kolagenovým a cellulosovým maskám, které dají nadstandartní péči.

Dále nabízím líčení na svatby, plesy či jiné události, depilace teplým voskem a cukrovou pastou, zábaly na ruce. A jako novinku stále více atraktivní prodlužování řas.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kosmetické ošetření

Mezi kosmetické služby, které náš kosmetický salon nabízí, patří hloubkové čištění pleti, které se provádí na základě posouzení pleti a pohovoru s klientem. Nedílnou součástí péče o pleť bývá kosmetické ošetření enzymatickým peelingem nebo-li exfoliací, aplikací pleťových masek, masáží obličeje, dekoltu, trapézových svalů apod. Vše za pomocí přípravků Janssen cosmeceutical

Depilace

Dnešní modní trendy diktují ženám hladkou kůži. Cesta k hladké pokožce bez chloupků není snadná, ale stále více chtěná. Náš kosmetický salon preferuje depilace pomocí teplého a studeného vosku.

Péče o ruce

Ruce jsou velmi důležitou součástí těla. Z tohoto důvodu bychom na ně neměli zapomínat a věnovat se jim s náležitou pečlivostí, proto kosmetický salon  provádí zábal rukou.

Masáž obličeje a dekoltu

Masáž obličeje a masáž dekoltu provádíme za pomoci kosmetických přípravků Janssen cosmetics

 

Mikromasáž očního okolí

Kůže je v místech očního okolí sušší než na ostatních  partiích obličeje a senilní a mimické vrásky se zde tvoří velmi brzy, proto se provádí velmi jemná masáž, která zlepšuje stav vrásek, unavené oči zbavuje únavy a upravuje nitrooční tlak.

Křišťálová masáž obličeje, krku a dekoltu

Vyhlazující a energetická masáž obličeje, krku a dekoltu čistými křišťály rozzáří pleť, vyhladí stávající vrásky  a zanechá pocit nové energie.Masáž se provádí dvěma tyčinkami z přírodního křišťálu.Tyčinky se přikládají na akupresurní body a tím je docíleno  drenážního efektu a detoxikace.

Masáž účinně vyhlazuje pokožku,podporuje elasticitu pleti, zpevňuje kontury obličeje, aktivuje kolagenové syntézy a tím vyhlazuje vrásky. Masáž stimuluje tvorbu endorfinu a podporuje detoxikaci.

Prodlužování řas

Prodlužování řas metodou řasa na řasu. Pracuji  se špičkou na trhu Diamond Lashes.

 

Radiofrekvenční  ošetření pleti

Jde o omlazovací ošetření, které zpevňuje kontury obličeje pomocí radiofrekvence. Pleť se stává pevnější a jemné vrásky se vyhlazují.

 

Ultrazvuková špachtle

Kosmetické ošetření by mělo být příjemné, proto provádím místo mechanického čištění pleti čištění pomocí ultrazvukové špachtle. Mechanické čištění může vést k trvale rozěířeným pórům a ke vzniku mikrojizviček a popraskaných žilek, na rozdíl od ultrazvukového čištění, které krok za krokem zbaví vaši pleť černých teček a odumřelých buněk. Výsledkem je zdravější vzhled pokožky.Pleť je čistá, vyhlazená a zpevněná, dochází i ke snížení hloubky vrásek.

 

Líčení

Líčení denní, večerní  i svatební kvalitní německou dekorativní kosmetikou Mallu Wilz . Samozřejmostí je poradenství i prodej dekorativní kosmetiky.

  www.malu-wilz.cz/